Prodajalec - M/Ž

Raznolikost, nenehen razvoj in stalna komunikacija s strankami, takšno je danes delo v prodaji. Redno se srečujemo z izzivi, kako zadovoljiti potrebe naših strank. Med drugim potrebujemo zaposlene, ki ohranjajo trezno glavo tudi v stresnih situacijah.

Das erwartet Sie

Radi delate v teamu in vam je všeč delo z ljudmi? Imenitno, morda boste v kateri izmed naših poslovalnic našli svojo priložnost.

Poleg prevzema in urejenosti blaga na policah boste v izmeničnih ciklih delali tudi za blagajno in svetovali strankam. V podjetju TEDi sledimo načelu »learning by doing«  »učimo se z delom«, zato so pri nas dobrodošli tudi motivirani karierni začetniki. Naši izkušeni sodelavci vam pomagajo, da novo znanje osvojite kar se da hitro in da pri svojem delu postanete suvereni in samostojni.

    Das bringen Sie mit

    Delo v urejenem in prijetnem okolju, redno plačilo in ustrezna povračila stroškov za prevoz, praznična obdarovanja, varno in stabilno delovno okolje, delo poteka od ponedeljka do sobote ciklično v dveh izmenah – zato si lažje organizirate svoje družinske obveznosti, v delovni čas se všteva tudi 15 minutni čas za pripravo na delo.

    Veselimo se, da vas bomo lahko spoznali.

    Empfehlen Sie uns weiter!

    Sie kennen jemanden, auf den diese Stellenbeschreibung perfekt passt? Dann teilen Sie diese Stellenanzeige mit ihm! Helfen Sie uns, das Team zu vergrößern.