Lucrător comercial Full-Time Baia Mare

Das erwartet Sie

  • Activități de casierie și de vânzări
  • Asamblarea și pregătirea produselor pentru vânzare
  • Aranjarea produselor pe rafturi
  • Răspunderea de rezolvarea problemelor și de satisfacerea cerințelor clientului
  • Activități de inlocuire a şefului de magazin, în caz de absență

Das bringen Sie mit

  • Studii medii finalizate
  • Experiență în domeniul comerțului/vânzărilor, reprezintă un avantaj
  • Amabilitate și orientare către clienți
  • Abilități de comunicare atât cu echipa cât și cu clienții

Dafür sorgen wir

  • Pachet salarial atractiv
  • Program flexibil
  • Mediu de lucru plăcut, sigur și motivant
  • Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente
  • Tichete de masă

Veți avea parte de o școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente. Ca și companie în plină expansiune, vă asigurăm un job stabil și posibilități de dezvoltare. La noi veți avea parte de o activitate  dinamică. Vă asigurăm un sistem de salarizare atractiv.

Empfehlen Sie uns weiter!

Sie kennen jemanden, auf dem diese Stellenbeschreibung perfekt passt? Dann teilen Sie diese Stellenanzeige mit ihm! Helfen Sie uns, das Team zu vergrößern.