Revízor maloobchodných predajní pre SR+ČR - práca v teréne

Do nášho tímu hľadáme kolegu / kolegyňu na pracovnú pozíciu Revízor / Kontrolór, ktorý bude prevažne pracovať v teréne.

Bude mať na starosti Slovenskú aj Českú republiku.

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Belgicko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Das erwartet Sie

Zaujímajú vás rozmanité úlohy a profesijné výzvy? Staňte sa teda našou súčasťou!

Práca vyžaduje cestovanie v rámci našich predajní na Slovensku aj v Českej republike.

• Vykonávate systémové audity a audity správnosti všetkých organizačných procesov
• Pri kontrole a analýze inventúrnych súpisov za obchodný rok a údajov z pokladnice si vždy
zachovávate prehľad
• Riešite aj priestupky vykonané zamestnancami a zákazníkmi
• Kontrolujete dodržiavanie prevádzkových smerníc našich pobočiek
• Okrem toho budete k dispozícii obchodnému oddeleniu pre poradenstvo a podporu vo
všetkých otázkach týkajúcich sa bezpečnosti pobočiek

Das bringen Sie mit

  • Máte vysokoškolské vzdelanie so zameraním na obchod alebo obchodnú prax v oblasti obchodu/veľkoobchodu.
  • Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 v písomnej aj ústnej forme je podmienkou
  • Ak ste už získali skúsenosti v oblasti auditu - tým lepšie.
  • MS Office, najmä Excel, je nevyhnutnou súčasťou vašej každodennej pracovnej rutiny.
  • Ste tiež ochotní cestovať a máte vodičský preukaz skupiny B.
  • Okrem toho pracujete samostatne, viete prevziať zodpovednosť a máte presvedčivé a sebavedomé vystupovanie.

Dafür sorgen wir

• Služobné vozidlo, laptop a mobilný telefón aj na súkromné ​​účely
• Príjemná pracovná atmosféra a isté pracovné miesto
• Rozsiahle zaškolenie zo strany spoločnosti
• Istota a možnosti rozvoja v medzinárodnej spoločnosti
• Stravné v hodnote 7,30 € / 1deň

Znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom je podmienkou. Práca v teréne. V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Vašu fotografiu spolu s Vašim životopisom v NEMECKOM aj Slovenskom jazyku.

Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Empfehlen Sie uns weiter!

Sie kennen jemanden, auf dem diese Stellenbeschreibung perfekt passt? Dann teilen Sie diese Stellenanzeige mit ihm! Helfen Sie uns, das Team zu vergrößern.